ЦСКА – Лудогорец след по-малко от месец

2015-03-10 16:53:00

ЦСКА и Лудогорец ще се изправят един срещу друг още във втория кръг от плейофната фаза. Програмата за мачовете се определя посредством бергеровата система.

Двата отбора имат еднакви точки, като Лудогорец оглавява класирането заради по-добрите си показатели.

Шампионите и ЦСКА имат по 44 точки, на шест пред третия Локомотив (София), което означава, че няма как да бъдат изместени от първите две места.

Точно първите два отбора от края на редовния сезон ще се изправят един срещу друг във втория кръг от плейофната фаза в първата шестица.

Лидерът в края на редовния сезон ще бъде домакин на сблъсъка. Кой ще бъде първи и кой втори ще се определи в последния кръг през уикенда, когато "червените" гостуват на Ботев Пловдив, а тимът на Георги Дерменджиев е гост на Славия в "Овча купел".

Вашият коментар