ЦСКА победи Сливнишки герой с 2:0

2010-11-24 22:00:00

Спас Делев и Дормушали Саидходжа точни за "червените"

ЦСКА победи Сливнишки герой с 2:0 в контролна среща, която се игра на стадион "Българска армия". Отборът на гостите, които играят в Югозападната "В" група не оказаха никаква съпротива на "армейците".

Попаденията за домакините отбелязаха Спас Делев и Дормушали Саидходжа от дузпа.
Старши треньорът на ЦСКА Милен Радуканов пусна в игра два коренно различни състава през двете части, а тримата вратари (Райс Мболи, Иван Караджов и Здравко Чавдаров) си поделиха по около 30 минути от двубоя.

Още в 5-ата минута на мача и с първия удар към вратата на Сливнишки герой, отборът на ЦСКА стигна до точно попадение. Спас Делев стреля от границата на наказателното поле, прехвърли вратаря, топката се удари в гредата и влезе в мрежата за 1:0.

В 65-ата минута Йордан Минев бе съборен в наказателното поле, Дормушали Саидходжа изпълни точно отсъдената дузпа.