Чавдар БС тресна Банско като гост

2011-03-02 18:26:00

Апостолов и Ковачев точни за Бяла слатина, Хазуров вкара гола за Банско

Футболистите на Банско претърпяха загуба от Чавдар Бяла Слатина с 1:2 в първия си официален мач за новата година. Срещата започна с натиск на домакините, но Борислав Хазуров, Вайс Кьосов и Георги Калайджиев не бяха точни от близо срещу вратата на гостите.

В 16-та минута Вайс Кьосов бе повален в наказателното поле на гостите, но дузпа не последва. В 34-та след удар на Васил Панайотов топката срещна ръката на защитник на Чавдар, но и този път главният съдия не отсъди дузпа.

Минута преди края на първото полувреме Георги Ковачев от 2 метра направи безпомощен Иван Христов за 0:1.

Час след началото Борислав Хазуров се възползва от груба грешка в защитата на Чавдар и изравни. Две минути по-късно Йордан Апостолов от 30 метра прехвърли вратаря на домакините Иван Христов за 2:1 за Чавдар. До края пропуски за домакините направиха Борислав Хазуров и Вайс Кьосов.