Черноморец пак с равен

2010-11-06 16:30:00

"Акулите" с поредно равенство в А група, този път срещу Берое

Трето поредно равенство записа Черноморец в родната А група. Възпитаниците на Краси Балъков не успяха да се справят като гости с Берое (Стара Загара) и логично завършиха 0:0.

Най-чистото положение за бургазлии бе в 23-ата минута, когато Адриан Фернандес излезе сам срещу Карамфил Илчев, но не успя да го преодолее. Две минути преди края удар на Марсио Нуньо срещна напречната греда на Берое.

Домакините се отчетоха с няколко шута на Владислав Златинов, спасени от Паскал Борел.

Берое – Черноморец 0:0

Берое: 22.Карамфил Илчев, 2.Здравко Илиев, 3.Тодор Тодоров, 23.Александър Томаш, 28.Веселин Пенев, 16.Стефан Велев, 27.Апостол Апостолов (69 – Диан Генчев), 20.Николай Станков (63 – Божанов), 7.Слави Жеков, 21.Тодор Христов, 19.Владислав Златинов
Резерви: 33. Скорчев 25. Енчев 6. Минчев 30. Ковачев 77. Божанов 6. Генчев 14. Йорданов

Черноморец: 33.Паскал Борел, 18.Йохен Зайц, 3.Траян Дянков, 4.Енис Хайри, 6.Орлин Старокин, 14.Рикардо Андре, 30.Антонио Дос Сантош, 16.Тодор Паланков, 8.Марсио Нуньо (89 – Цветомир Цонков), 77.Георги Андонов, 9.Адриан Фернандес (77 – Матиас Морис)
Резерви: 12. Колев 26. Сергиев 11. Крумов 10. Дяков 13. Тошев 7. Морис 22. Панков