Черноморец прегази Добруджа

2010-12-04 16:48:00

"Акулите" без никакви проблеми за 3:0 като гости в осминафиналите за Купата

Черноморец продължава уверено напред в турнира за купата на България след като постигна убедителна победа с 3:0 срещу Добруджа в мач, игран на стадион "Дружба" в град Добрич.

Още в първите минути "акулите" показаха, че са пределно мотивирани. В 12-та минута Цветомир Цонков проби по левия фланг, справи се с един защитник на гостите, и с техничен прехвърлящ удар изведе Черноморец с гол напред. 10 минути по-късно младият защитник на бургазлии Георги Терзиев вече беше в прегръдките на съотборниците си, след като отбеляза втория гол в мача с глава

В 74-та минута току-що влезлият Костадин Дяков направи победата на Черноморец-Бургас класическа, отбелязвайки след страхотна атака, преминала през Муйтис Лис и Георги Андонов.