Черно море се наложи над Поморие

2011-01-31 17:17:00

Късен гол на Дончо Атанасов реши мача, "моряците" изтърваха и дузпа

Отборът на Черно море постигна минимална победа с 1:0 като гост на Поморие в последната си контролна среща преди лагера в Турция.

Единственото попадение в мача отбеляза Дончо Атанасов в 80-та минута на двубоя. "Моряците" пропуснаха и дузпа, отсъдена за
нарушение срещу Георги Божилов, в 53-та минута. Георги Илиев стреля от бялата точка в гредата.

Наставникът на Черно море Стефан Генов използва 17 футболисти в мача. Дошлите на проби Цветан Чурлинов и Самуел Камазола не участваха в срещата. От 2 до 16 февруари варненци ще бъдат на лагер в турския курорт Анталия, където е предвидено да изиграят още пет проверки.

Според предварителната програма съперници там ще са на 4-ти февруари – румънският Университатя Клуж, на 7-ми словашкият Слован Братислава, на 9-ти румънският Унирея, на 12-ти чешкият Сигма и на 15-ти сръбският ОФК Белград.

Последната контрола на Черно море преди началото на пролетния полусезон ще бъде на 18-ти февруари с Черноморец Балчик.