Юнайтед не можа да бие Марсилия, Байерн тресна шампиона

2011-02-24 09:15:00

Бербатов с цял мач на "Велодром"

Тази нощ се изиграха и последните два мача от първите срещи в осминафиналната фаза на Шампионската лига. Зрителите на "Велодром" и "Сан Сиро" обаче видяха едва един гол, отбелязан от Марио Гомес за 1:0 за Байерн срещу Интер.

Марсилия – Манчестър Юнайтед 0:0

Димитър Бербатов игра 90 минути за Манчестър Юнайтед в мача им с Олимпик Марсилия и беше най-голямата заплаха за домакините. Двата тима като цяло не показаха най-доброто, на което са способни и не си отбелязаха голове.

Интер – Байерн 0:1
Голмайстор: Марио Гомес 90

Подобно на Милан, Интер също загуби на свой терен първия си осминафинален мач в турнира, при това също с късен гол. Намиращият се в криза от началото на сезона Байерн Мюнхен взе реванш за загубения финал в Лигата миналия май и с гол на Марио Гомес в последната минута измъкна важна победа, която му дава добро предимство преди реванша.