Градския в Стара Загора грейва от есента

2011-05-26 13:49:00

В Берое се стяга да приемат късни мачове

Градският стадион в Стара Загора ще се сдобие с осветление за новия сезон в А група. От ръководството на Берое увериха, че това е съвсем сигурно.

"Осветление на стадиона ще има, тъй като от общината ни дадоха 100% гаранция за това", каза изпълнителният директор Васил Драголов.

Идеята за поставяне на лампи на стадиона под Аязмото не е нова. По сметки от края на април изпълнението на поръчката ще струва около 700 000 лева.

В същото време стана ясно, че тимът ще проведе част от лятната си подготовка в Сърбия. Берое ще бъде там от 26 юни до 7 юли, където ще премине първият етап от подготовката за новия сезон.

Клубът е обявил и конкурс за треньори в детско-юношеската школа. Всички желаещи да работят в една от водещите школи в страната могат да подадат автобиография и да представят валиден лиценз UEFA B (минимум) в клубната канцелария на ул. Георги Кюмюрев №10 в Стара Загора. Крайният срок за подаване на документи е 19 юни.

Вашият коментар