2011-05-27 18:37:00
Белградският Рад напът да изпревари смърфовете за подписа на Миодраг Йешич
Плановете за нов треньор на Локомотив (Пд) са напът да се провалят. Президентът на „смърфовете” Коко Динев и спортният директор Бранко Милованович искат да назначат на поста Миодраг Йешич, преди месец дори проведоха преговори с него. Настоящият Саша Николич почти сигурно си тръгва след края на сезона.
Източници на BGfootball.com от Сърбия обаче съобщиха, че Йешич вече е с единия крак в белградския Рад. В сряда той е изгледал шампионатния мач срещу БСК в компанията на шефа на клуба Ранко Стоич, който е популярен мениджър и близък приятел на треньора. На полувремето Йешич дори влязъл в съблeкалнята на Рад.
Рад е на четвърто място в Сърбия и ще играе в Лига Европа. Все още не е ясно дали и Локомотив ще влезе в европейските турнири. Ако го направи, Йешич може и да размисли. Възелът ще се разплете утре, когато е последният кръг в А група. В момента „смърфовете” са на пето място в класирането с равен брой точки с четвъртия Локомотив (Сф), но с по-лоши показатели в преките двубои. В последния си мач за сезона столичните железничари гостуват на Славия, а пловдивските – на Черноморец.
