Дончо Донев: Шапки долу за играчите на Локо

2011-08-05 09:08:00

Пак отпадаме без да сме загубили мач, вайка се Иво Тонев

 

„Мисля, че шансът не бе с нас при дузпите. Но не можем да сме недоволни, добре се представи нашият отбор, сваляме шапки на играчите. При дузпите шансът не бе с нас”, заяви мениджърът на Локомотив София Дончо Донев след загубата на тима от Шльонск и съответно отпадането от Лига Европа.

„Не е тенденция отпадането след дузпи както за нас, така и при Левски, вероятно. Ако ние сме по-добри от противниците, трябва да бием в редовните минути”, каза още той.

„Едно такова отпадане ще се отрази на играчите. Виждахме края, щастието, а не го дочакахме. Това ще е проблем, дано по-бързо се отърсят от това нещо. Мисля, че в неделя точно срещу ЦСКА, заради този противник, по-бързо ще се вдигнем”, завърши мениджърът на Локо Сф.

Изпълнителният шеф на Локомотив София Иво Тонев бе доволен от играта на своя тим, въпреки отпадането от Лига Европа от полския Шльонск.

‘За съжаление за пореден път отпадаме без загуба. Когато се стигне до дузпи голяма роля играе шансът. Гледаме напред. Не мога да бъда недоволен от нашия отбор. Играхме дисциплинирано и дадохме всичко от себе си. Имахме достатъчно положения. Нямаме право да упрекваме съдията“, коментира Иво Тонев.

“Ще направим всичко възможно това да не се отрази на нашия отбор. Не играхме слабо. Направихме два силни мача. Отпадаме и ще се опитаме да бъдем отново в челните места на българското първенство, както в последните няколко години“, каза още Тонев.

 

Източник: gong.bg

Вашият коментар