Спаско се хвана за бедрото

2013-12-20 21:40:00

Българският национал Спас Делев ще отсъства от игра около три седмици заради контузия, съобщиха от медицинския щаб на клубния му отбор Лас Палмас от испанската втора дивизия.

Нападателят премина ядрено-магнитен резонанс, който показа микроразкъсвания на мускулни влакна на дясното бедро.

Делев има 7 официални мача за Лас Палмас през този сезон, след като през лятото подсили тима със свободен трансфер от ЦСКА. Той игра за последно при загубата с 1:3 от Алмерия за купата на Испания на 8 декември.

Българинът със сигурност ще пропусне срещите на Лас Палмас от първенството срещу Рекреативо Уелва в неделя и срещу Майорка на 4 януари, но се очаква да бъде готов да се завърне в игра за гостуването на Понферадина на 12 януари.

Вашият коментар