2014-01-08 12:07:00
Лудогорец може да се раздели с един от основните си футболисти – централния защитник Александър Барт.
Преди няколко дни в офисите на клуба е пристигнала добра оферта от чужбина. Според запознати клубът е готов да се раздели с бившия футболист на Литекс срещу сума около милион евро.
В момента старши-треньорът Стойчо Стоев разполага с цели петима централни защитници – Козмин Моци, Теро Мантила, Георги Терзиев, Александър Барт и дошлия в началото на месеца Александър Александров.
"По принцип четирима бранители са ни напълно достатъчни. В момента имам на разположение петима, което е прекалено много. При добра оферта ще продадем някого. Има предложения не само за хора от защитата, но и от други линии на терена. За да се стигне до сделка обаче, трябва да пристигне оферта, която е добра за клуба", обясни Стойчо Стоев пред TV7.
