Манолев си отдъхна след трансфера

2014-03-06 11:06:00

Националът Станислав Манолев е щастлив и доволен от трансфера си в руския Кубан.

 

Там бившият играч на ПСВ, който бе закован на резервната скамейка в холандския тим, ще се събере със своя приятел и колега от представителния отбор Ивелин Попов, който е звезда в тима от Краснодар.


"Щастлив съм, че ще мога най-накрая да заиграя някъде. Направих добра подготовка с Литекс и дано по-бързо вляза в най-добрата добра", заяви Станислав Манолев след победата на националите над Беларус с 2:1.

 

"Доволен съм като цяло от играта с Беларус. Изпуснахме положения, но тепърва ще показваме какво можем. В националния отбор няма титуляри и резерви, всеки се бори за място и треньорът решава", добави благоевградчанинът.

 

Той коментира и групата за Европейското първенство по футбол, като я определи като трудна.

 

"Всеки излиза като равен с равен и няма слаби отбори. Ние трябва да си направим мачовете лесни и да се класираме", допълни още бившият играч на ПСВ Айндховен.

Вашият коментар