2014-04-26 12:38:00
В Левски може да не умеят да играят футбол като професионалисти, но демонстрират завидни бойни умения. По време на закритата тренировка на тима в четвъртък са се оформили две двойки играчи с изпуснати нерви, пише "Тема Спорт".
Капитаните Владимир Гаджев и Орлин Старокин са стигнали до физически сблъсък, но бързо са били разтървани. Двамата са с изтичащи договори и вероятно са изнервени, че не знаят какво ще правят от лятото.
Другите двама, които са били разтървани от съотборниците им са Цветан Генков и Аймен Белаид. Нападателят и защитникът, също както Гаджев и Старокин, са били отстранени от тренировката след конфликта.
Генков официално трябва да бъде признат за най-киселия сред левскарите. Преди няколко месеца той хвана за гушата и Гари Родригес. Крилото обаче се спаси навреме от батака в Левски и сега се радва на спокойствие в Испания.
