2014-07-05 20:33:00
Любослав Пенев за момента отлага оставката, след като се появи на Коматево и води и днешната тренировка на Ботев Пловдив. Националният селекционер изведе "канарчетата" за първо занимание след победата с 4:0 над Либертас за Лига Европа.
Пенев закри заниманието на Ботев и до него нямаха достъп фенове и журналисти. То се проведе на най-отдалечения от погледите на страничните наблюдатели терен на базата в Коматево.
В състава на Ботев за старта на заниманието липсваха Иван Цветков и Юнес Хамза. Вторият пристигна на базата в Коматево малко след започването на тренировката и се забави с излизането си на терена.
Двамата румънци, които отказаха да играят срещу Либертас, взеха участие в тренировката.
За утре "жълто-черните" имат планирани нови две занимания, които също ще бъдат закрити за фенове и журналисти. После Ботев ще се подготвя по веднъж на ден до началото на реванша с Либертас, който ще се играе в Сан Марино в четвъртък.
