2015-03-23 22:00:00
Кирил Домусчиев обяви, че журналисти са търсили пари от него, за да представят Лудогорец само в позитивна светлина. Разкритията на Домусчиев идват след скандала на мача Лудогорец – Литекс (5:0), когато журналист на "7 дни спорт" не бе допуснат до стадиона.
"Нямам намерение да разказвам за разни нечистоплътни журналисти, които са искали да взимат пари от мен. Нека продължават да си пишат пасквилчетата и теориите на вероятностите, Кирил Домусчиев си гони бизнеса", заяви Домусчиев в предаването "Зона спорт" по Ринг.
Босът на разградчани се разграничи от скандалния случай с отказания достъп на журналиста.
"Не съм спирал достъпа на "7 дни спорт". Ако има спиране на достъп, трябва да питате Ангел Петричев, той е човекът, който решава. Ако някой журналист некоректно се е държал с клуба и се е опитал да влияе в съблекалнята и да се меси в клуба, е нормално да има отношение".
Домусчиев не смята, че Лудогорец е настроил футболната общественост срещу себе си чрез действията си като клуб.
