2015-04-29 13:00:00
Напсувалият на сръбски наставника си в Левски Стойчо Стоев полски нападател Лукаш Гикиевич сподели, че според него "нищо кой знае какво не е станало".
Футболистът коментира отстраняването си от отбора пред полско онлайн издание. Той заяви, че това не толкова голям проблем и добави, че всичко ще се оправи, както е било преди.
"До няколко дни ще обясня ситуацията. Сега не искам да коментирам. Не е голям проблемът. Всичко ще се оправи и ще бъде, както е било преди.
Голямата цел на Левски е да спечели Купата на България. Само на един мач сме от финала. Ако го спечелим, това ще е нашият билет за Европа", заяви Гикиевич.
Той коментира и появилата се наскоро информация, че негов агент му търси нов отбор.
"Това не е вярно. Аз дори нямам агент в момента, така че не знам кой ги е измислил тези неща", добави нападателят.
Той има още една година от договора си и възнамерява да я изпълни, като не мисли за други трансфери в момента.