2018-08-15 13:42:00
Главният мениджър на Лудогорец Пауло Аутори е останал разочарован от представянето на десния бек Цветомир Панов в двубоя с Витоша, информира "Тема Спорт". Бившият защитник на Ботев Пловдив започна като титуляр визитата в Бистрица, но след час игра бе заменен от Натанаел.
Последният заигра на левия бек, а като десен действаше Антон Недялков.
Бразилският специалист е очаквал много повече от Панов. Това обаче е странно, тъй като няма как играчът да е абсолютна резерва откакто е в Разград и от него да се изисква да е в топ форма. Панов дойде от Ботев с визитка на национал, но откакто е забит в "трета глуха", вече няма как да е в полезрението на националния селекционер.
Ситуацията с Панов е добре познатас. По подобен начин се разви и кариерата на друг обещаващ играч – Георги Терзиев. Той също е твърда резерва и логично не е викан в А селекцията. Новопривлеченият Димо Бакалов също едва ли ще запише много минути. Любопитно е какво ще се случи с друг национал – Антон Недялков, който засега също е твърда резерва.
В интернационалната селекция на Лудогорец българите рядко получават шанс за изява. Единственият с що-годе запазено място е капитанът Светослав Дяков.