2019-01-23 10:16:00
Бразилският нападател на ЦСКА Мауридес Роке Жуниор се прибра в лагера на "армейците" в испанския курорт Марбея. Бразилецът беше на крачка да премине в редиците на австрийския гранд Рапид Виена, но в последния момент трансферът пропадна.
Нападателят има още две години договор с червените и на този етап ще поднови тренировки с тима
Вчера различни източници тиражираха информациите, че мениджърски интереси за момента спират сделката. От Рапид пък обявиха, че тимът заминава за подготовка в Турция без Мауридес и засега преговорите са преустановени.
Според Sky Sport Austria обаче, бразилският нападател на "червените" се провалил на медицинските тестове и това е основната причина за пропадането на трансфера.
Медията още твърди, че от Рапид отново ще насочат усилията си към аржентинския нападател на Олимпия Любляна Андрес Вомбергар, който има и словенски паспорт. 24-годишният футболист обаче ще струва доста по-скъпо на Рапид, отколкото Мауридес. Именно затова от австрийския клуб ще настояват за трансфер под наем.
