Батков обвинява: Литекс купува мачове

2011-04-24 19:37:00

Пак ще са шампиони и ще се осерат в Европа, предрича адвокатът

Тодор Батков направи поредните си скандални изказвания. Въодушевен от победата на Левски с 3:2 над Берое адвокатът не пестеше дузите си и сипеше обвиненя. Под прицела му попадна шампионът Литекс, който е близо до нова титла.

„Във всеки нормален шампионат с темпото, с което Левски се движи, трябваше да е лидер. Ние обаче имаме друг лидер – набеден, служебен. Не искам да припомням колко скандални отсъждани имаше в техни мачове, колко двубои те спечелиха или купиха. Да са живи и здрави, може би пак ще станат шампиони и пак ще се осерат в Европа. Ние пак ще сме в УЕФА и ще трупаме точки. Аз и Гриша няма как да седнем на едно място, защото той се крие там в някаква барака, по телевизията го гледам. Разни хора, разни идеали, иначе няма проблеми да седна заедно с всеки президент”, изригна Батков.

Собственикът на Левски намекна, че е възможна раздяла с треньора Ясен Петров.

“Рано е за оценки. Тази седмица ще говорим, имаме договор с него и ще преценяваме. Аз харесвам Илиан Илиев, но няма да е чедстно спрямо феновете на Берое да го вземем.

Вашият коментар