Дерменджиев: Аз днес футбол не видях

2015-04-13 20:50:00

"Има много начини, по които да се погледне този мач, но за мен това са две загубени точки. Мисля, че значително ги превъзхождахме. Един мач, който по моя преценка имаше слаби футболни стойност. Не се игра някакъв футбол и имахме не много ситуации за гол, пропуснахме ги и резултатът е нулев", каза след мача с Локо София треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев.

"Имахме малко ситуации, фрапиращо беше Браян Ангуло, който излезе сам срещу вратаря, ако беше вкарал, мачът щеше да бъде по-различен. Това е футболът – имаше удари и бяха блокирани. Затова не вкарахме", коментира още той.

"Трябва да оставим съдиите те да решават на терена. Съдията решава за момента, той е най-близо и той преценя. Така е решил, така е свирил. Аз не съм рефер, удар има, но той е преценил къде му е ръката, дали е умишлено или не. Не мога да коментирам това нещо, аз не съм съдия и не мога да кажа. Моята задача е футболистите да играят и показват футбол."

"При нас отпускане не може да се получи, защото шест точки са малко и много. Само за два мача могат да бъдат скъсени. Ние играем, шаблонно казано, мач за мач. В някои срещи се вкарват малко повече, в други се пропускат и затова така се получава. Пак казвам, че ние имаме ситуации, които просто трябва да материализираме", допълни Дерменджиев.

"Мислим много за напред, имаме готови подготовки и предварително набелязани хора, но при разговорите е различно дали ще искат да дойдат или няма да искат. На нас не ни трябват много нови футболисти. Този отбор е пета година, има гръбнак и са необходими само няколко човека, които да вдигнат нивото на отбора."

"Всички мачове са различни, ние трябва да играем за победа. Условията там са различни, мисля че ще стане добър мач”, каза специалистът за предстоящия двубой срещу Литекс.

Вашият коментар