Иван Цветков обмисля заминаване от "Христо Ботев"

2011-03-28 07:35:00

Ветеранът притеснен от слуховете за уговорени мачове на родния му тим

Един от най-добрите играчи на Пирин Иван Цветков обмисля да разтрогне договора си с "орлетата", тъй като бил лично засегнат от слуховете, че отборът урежда мачове, пише агенция Е-79.

Спекулациите за договорки се засилиха след контролата с Локо Пд, загубена от домакините с 2:5.

Цветков не се появи на тренировка в петък. Преминалият през холандските Спарта, Хееренвеен, Вендаам, Цволе, турския Сиваспор и азербайджанския Хазар футболист заяви, че не е решил какво да прави и не знае от къде излизат тези информации.

Цветков коментира, че това е лично решение и не възнамерява на този етап да обявява пред медиите, каквото и да е било свързано с неговото бъдеще. Състезателят има договор за шест месеца с отбора.

Иван Цветков направи дебют за Пирин през пролетния полусезон в мача срещу Литекс (1:2) на стадион "Христо Ботев", след негово центриране се стигна до гола на Димитър Воденичаров, с който Пирин поведе в резултата като гост на Славия в предишния кръг.

Вашият коментар