Интер защитава последния си трофей

2011-05-11 11:12:00

Учетворете парите си със залог на Оксер срещу Лион

 

Днес Интер ще защитава последния си останал трофей от така успешния минал сезон. На "Джузепе Меаца" "нерадзурите" приемат Рома в реванш от полуфиналите за купата на Италия, водейки с 1:0 от първата среща в Рим. Извън групата на Леонардо останаха контузените Снайдер и Станкович, а "вълците" няма да разчитат на капитана си Тоти. Всичко за най-интригуващия сблъсък днес можете да намерите тук.

 

Струва си да се заложи и на опашкаря Оксер срещу отслабения Лион. Домакините, макар и без капитана си Беноа Педрети, са в страхотна форма в края на сезона и ще се опитат да останат единствения френски клуб, който никога не е изпадал от елита. Гостите са без звездата си Лисандро Лопес, с 16 гола през сезона, както и още половин дузина ключови единици. Подробности за мача на "Абе Дешан" можете да намерите тук.

 

Като сигурни bgfootball.com вижда за днес следните двубои от Испания и Франция:

Еспаньол – Валенсия 1

Алмерия – Виляреал 2

Ница – Арле 1

Тулуза – Валансиен Х

 

Коефициентът за победа на застрашения от изпадане Леванте като домакин на Барселона се движи около 15. Може да се рискува поне с частична изненада, оценявана на около 5.5, която така или иначе ще направи Барса шампион предсрочно.

Вашият коментар