Левски ще почака още за победа

Начало » Левски ще почака още за победа

Тежката серия на Левски без победа в Първа лига продължава след нов незадоволителен мач и загуба с 0:1 като домакин на коравия тим на Черно море.

Сините можеха да решат всичко до почивката, когато имаха преимущество в играта, но макар че отправиха няколко удара в очертанията, само в една ситуация Иван Дюлгеров трябваше да се намесва решително. На обратната врата беше точно обратното – в първата ситуация пред Михайлов Александър Василев вкара за 0:1 не без помощта на стража, който се представи потресаващо слабо, правейки асистенция на голмайстора.

След почивката нещата се промениха, а играчите на Станимир Стоилов изпитваха сериозни затруднения да измислят нещо в атака. Вместо това гостите от Варна можеха да си тръгнат и с още по-резултатна победа, след като две техни попадения през втората част на Атанас Илиев и Исамаил Иса не бяха зачетени.