Поглед към света на богатите и красивите с MODA

2020-02-14 13:23:00

Февруари е месецът, който съвсем деликатно загатва предстоящото затопляне и неизбежна смяна на гардероба ни. Ето защо, сме подбрали няколко задължителни тенденции за улеснение при пролетния ви шопинг.

Съгласни сме и с твърдението, че времето лети неусетно, но със сигурност ще разберете какво имаме предвид, когато кажем, че творческият директор на Louis Vuitton Никола Геские не се е променил особено през последните години… като не броим грандиозния му кариерен успех, разбира се.

На страници на брой 222 ще прочетете още за:

Звездата от корицата ни – застрахователният брокер Галина Шопова, която освен любимите си модни брандове, разкрива тайната на успеха си в бизнеса и личния си живот;

Завръщането на баловете с пълна сила! Аристократите, дебютантите и знаменитостите от модните среди са нетърпеливи да се отдадат на истински нощен разкош;

Нюйоркския апартамент на Вера Уанг, който представлява истински шедьовър в духа на модернизма;

Луксозната яхта Main на Джорджо Армани;

Двете страни на богатството. В случая на империята Гети, то се оказва истински враг на семейното щастие;

Модните послания на Мелания и Иванка Тръмп от Белия дом;

Експериментите на тв водещата Ганиела Ангелова със стила ѝ;

Психотерапевтката Анна Нуржан, която ни довери петте закона за привличане на пари.

Отделно Beauty секцията ни предлага:

Природата като част от бюти палитрата ни;

Козметични формули и вълнуващи иновации;

Съвършено тяло за 10 дни;

Wellness тенденции;

Аромат на лукс.

Тези и още материали търсете във февруарския брой на луксозното списание MODA!

 

Абонирайте се за канала на спортното предаване Студио СПРИНТ в YouTube

Вашият коментар