Райс не пусна на Славия

2011-02-13 23:07:00

Отборът на Славия завърши наравно 0:0 с руския Криля Советов в контролен мач, игран в Турция. Титуляр за руския елитен отбор бе бившият вратар на столичани Райс М′Боли. Алжирският национал, който игра на Мондиал 2010, остана на терена през всичките 90 минути.

През първата част Криля Советов създаде повече положения за гол, но опасни удари на Антон Соснин бяха спасени от вратаря на "белите" Стефано Кунчев.

След почивката Славия се активизира, но Маншаров и Юруков нямаха късмет да отбележат. В последната минута на редовното време на еквадорецът Хуан Карлос Ескобар стреля опасно към вратата на Славия, но Кунчев изби в корнер.

Състав на Славия: Кунчев, Дяков, Сечков, Генев, Филипов (46-Дениран), Том, Баяно (46-Илиев), Жуниньо (46-Юруков), Димитров, Божов (74-Пеев), Христов.