Батков: Тонев и Сираков напуснаха, следващият съм аз!

2013-10-08 18:33:00

"Това е позор в историята на най-обичания клуб. Едва ли нашите прародители, когато са го създавали, са вярвали, че това може някога да се случи. Това ще го видят по целия свят. Това е петно!", обяви пред журналистите преди броени минути собственикът на Левски Тодор Батков

"Никой не мисли лошото на Левски. Нито като назначихме Славиша, нито сега когато се видя, че резултатите не подобават на Левски.

"За септември сме дали 410 000 лв за заплати", добави адвокатът.

"Решението за Ивайло Петев е колективно. Първата идея я дадох аз. Убеден съм че е един от немногото млади специалисти, които доказаха, че разбират от футбол".

"Треньорът на Левски е Ивайло Петев и няма да отстъпим от това!"

"Наско и Иво подадоха оставки. Следващия който ще подаде се казва Тодор Батков и тогава ще видите. 41 млн. съм дал за осем години.

"Един от най-обругаваните съм, защото си давам парите… Това е, което мога да кажа!, завърши Тодор Батков.

Вашият коментар