Бербатов аут и за Шалке

2011-04-25 12:41:00

Нападателят остана в Англия, няма да играе в полуфинала на Шампионската лига

Димитър Бербатов не отлетя за Германия. Във вторник Манчестър Гостува на Шалке в първи мач от полуфиналите на Шампиноската лига. Българинът ще пропусне трети пореден двубой на „червените” дяволи. Той бе извън групата и за мачовете от първенството срещу Нюкасъл и Евертън.

Оказа се, че Бербатов страда от болки в слабините. „Веднага след победата с 1:0 над Евертън Сър Алекс обяви, че нападателят ще е готов за сблъсъка с немския тим, той обаче не се качи в самолета на Манчестър Юнайтед. Липсата му ще се отрази, въпреки че той и без това щеше да остане на пейката. Сега обаче Сър Алекс ще се лиши от възможността да разполага със скирто оръжие в резерв”, пише АП.

Вашият коментар