България и Унгария няма да играят скоро

2020-04-11 14:45:00

Плейофите за класиране на Евро 2020 най-вероятно ще се проведат през октомври и ноември, информира "Дейли Мейл". Според изданието е много възможно и двубоите да бъдат при закрити врата.

България е част от въпросните плейофи като по жребий "лъвовете" са домакини на Унгария, а при успех ще играят директен мач за място на Европейското срещу победителя от двойката между Исландия и Румъния.

Въпросните двубои по план трябваше да се играят в периода 26-31 март, но заради пандемията от коронавирус бяха първоначално преместени за началото на юни, а в последствие за неопределен момент през годината.

Самото Европейско първенство пък бе отложено с една година за лятото на 2021-а, което улеснява и ситуацията с баражите.

Вариантът, по който в момента УЕФА говори заедно с 16-те отбора в плейофите е свързан с полуфинали през октомври и финали през ноември.

Вашият коментар