Валентин Илиев аут от ЦСКА

2015-06-30 13:22:00

Новият треньор на ЦСКА Христо Янев бе представен официално днес. Негови помощници ще бъдат Владимир Манчев, Ивайло Петров – Пифа и Душко Томаш.

Наставникът потвърди, че няма да разчита на миналогодишния капитан на тима Валентин Илиев. Янев обясни, че "плановете и вижданията" на двамата се разминават и това е причината на Илиев да не бъде предложен договор.

"Изключително съм щастлив, че съм назначен за треньор на ЦСКА. Знам за отговорността, която изисква този пост. Благодаря на г-н Ганчев и г-н Инджов за доверието. Мои помощници ще бъдат Владимир Манчев, Ивайло Петров и Душко Томаш.

В по-младите си години съм имал грешки спрямо вашата професия, за които съжалявам.

До този момент съм разговарял само с български футболисти. Ще привлечем млади футболисти, както и опитни играчи, които да им помагат.

Пресконференцията премина в разтягане на локуми и клиширани изрази по въпроси за школата. Освен новината за Валентин Илиев, не стана ясно нищо друго конкретно.

Вашият коментар