Гонзо тропа по канчето на Белаид

2014-10-27 10:51:00

Треньорът на Левски Георги Иванов остана изключително недоволен от поредната загуба във вечното дерби и изчете здраво конско на футболистите вчера.

 

Те бяха извикани доста преди заниманието, а самата тренировка се позабави с 15-ина минути и започна малко след 11:15 часа.

 

В съблекалнята Гонзо е бил изключително бесен и е повишил тон на играчите заради слабото представяне в защита на дербито. Най-много критики е отнесъл Аймен Белаид, който допусна грешка при едно от попаденията на червените, след като много леко бе надскочен от Сержиу Буш.

 

Георги Иванов е имал претенции и към други играчи, като например Георги Сърмов, който не спря с фаул атаката на ЦСКА при второто попадение и допусна Венцислав Василев с лекота да го преодолее и да подаде към Буш.

 

Вратарят Пламен Илиев също сбърка сериозно при тази ситуация, излизайки неразчетено.

 

В същото време на този етап глоби за отбора не се предвиждат. Това загатна самият Гонзо още след двубоя, тъй като в следващите седмици предстоят още много важни мачове пред отбора и той не иска да натоварва футболистите допълнително.

Вашият коментар