Грънчаров иска 180 хил. евро от Левски

2013-12-27 10:30:00

Внушителните 180 000 евро на година са на път да провалят трансфера на защитника на Ботев Бобан Грънчаров в Левски.

Както е известно македонецът бе освободен от първия отбор от Александър Александров-Кривия.

 

От Ботев са готови да пуснат един от своите основни футболисти на "Герена", като са поставили само едно условие – сините да платят някаква сума за него.

 

Това вероятно ще се случи, но огромните финансови претенции на македонския национал са почти непосилни за Левски.

 

През лятото подобни бяха нещата с друг защитник – Любомир Гулдан, който напусна Лудогорец и бе съгласен да премине на "Герена", но искаше заплата от 20 000 евро на месец.

 

Както е известно, Бобан Грънчаров бе неизменен титуляр при Станимир Стоилов, но на полувремето на шампионатния двубой срещу Берое (0:0) се скара с Кривия.

Вашият коментар