Гълъбинов се връща в игра

Начало » Гълъбинов се връща в игра

Андрей ГълъбиновАндрей Гълъбинов се връща на футболния терен след три месеца лечение, стана ясно с включването му в състава на Специя за мача от 17-ти кръг на Италианското първенство със Сампдория довечера от 21:45 ч. 32-годишният софиянец, син на волейболната легенда Асен Гълъбинов, кунтузи крак срещу Милан в началото на октомври и пропусна 15 двубоя.

193-сантиметровият нападател бе вкарал три гола (дубъл на Удинезе), преди да спре добрия ритъм, но не бе включен във важните мачове на националния ни отбор. Специя са 15-ти в класирането в Серие А.

Историческият голаджия на Реал Кристиано Роналдо не направи впечатляващ мач снощи, но забучи 15-ти гол за сезона в свой стил в 92-рата минута за победата на Ювентус с 3:1 над Сасуоло. Тимът на Пирло остава четвърти с 33 точки, на 7 от лидера Милан на Златан Ибрахимович.