2015-04-13 17:22:00
Отборът на Левски е заплашен да остане без една от звездите си. Интересът към Антонио Кинта има от гръцкият Керкира.
Отборът не е сред лидерите при съседите, но не върви да го наричаме средняк, тъй като в тази категория в последните два сезона попада и Левски. Разликата обаче е, че там испанецът вероятно ще взима по-редовно заплата.
Представители на клуба вече са намерили начин за контакт него, който се превърна основен футболист както в схемата на Георги Иванов, така и на Стойчо Стоев. Новината за това бе поместена и в гръцкия спортен сайт gazzetta.gr, където допълват, че елитният тим е искал Аниете още през зимата, но тогава така и не се стигнало до трансфер.
В офанзивата за Кинта ще се включат и двамата испански футболисти на Керкира-Хавито и Борха Санчес, който трябва да го убедят в предимствата на това отново да се подвизава по гръцките терени.
