2019-12-28 11:34:00
Берое е поредният клуб, който има интерес към титулярния капитан на ЦСКА Николай Бодуров. Бранителят от Благоевград изпадна в немилост в сегашния си клуб и усилено се говори, че през януари ще си тръгне от Борисовата градина като свободен агент.
Вътрешно клубните проблеми между футболиста и ръководството на "червените" костваха на 33-годишния здравеняк не само капитанската лента, но и мястото в националния отбор.
В последните месец и половина усилено се говори, че интерес към бранителя имат Арда, Ботев Пловдив, а от преди няколко дни и от Левски, макар тамошните ръководни фактори да отрекоха публикацията.
Възможности пред Николай Бодуров има и за чужбина, където вероятно той ще се насочи предвид по-изкусителните финансови възможности на клубовете зад граница. Но от Берое са твърдо амбицирани да му отправят предложение, предвид задачата на треньора Димитър Димитров-Херо да изгради нов тимза пролетния дял от шампионата.
Ситуацията с Бодуров остава крайно интересна и любопитна. Фактът, че той не е освободен от тима говори красноречиво, че ЦСКА няма никакво намерение да се разделя с играча без пари. В този ред на мисли, единствено Арда има някакъв шанс да го вземе, при положение, че Берое не плаща за играчи, а Ботев едва ли има нужните средства.
–
Абонирайте се за канала на спортното предаване Студио СПРИНТ в YouTube