Лаптопа предложи футболист за арест

2011-05-20 14:28:00

Иван Цветков вкарва, когато коефициентите са най-високи, шегува се треньорът на Пирин

Треньорът на Пирин Костадин Ангелов показа чувство за хумор. Пирин взе точка на Армията, вече диша спокойно и на Лаптопа му дойде настроението.

„Иван Цветков вакрава, когато коефициентите са най-високи. Нека дойдат и го арестуват”, пошегува се треньорът.

Той визира изравнителния гол на Цветков срещу ЦСКА за 2:2. След този мач тръгнаха слухове за уговорка. Утре Пирин приема Черноморец в мач от 29-ия кръг на „А” група.

„Получава се така, че ние сме в позицията на ЦСКА преди мача с нас. Реално почти си свършихме задачата. Надявам се да няма успокоение в никой от футболистите”, заяви Лаптопа на пресконференция, цитиран от Е-79.

„За да отиде Пирин на бараж Видима трябва да победи Берое, а след това и нас в последния кръг, което е трудно постижимо”, каза още треньорът на Пирин.

Вашият коментар