Левски на подготовка в Созопол

2013-12-02 20:16:00

Левски урежда подготвителен лагер в Созопол, който ще се проведе втората половина на януари. Новината съобщи изпълнителният директор на третодивизионния тим Румен Димов, който се похвали, че единствената планирана контрола на "сините" до този момент е именно срещу неговия отбор.

Подробностите по лагера на Левски се уточняват в момента, като преговорите се водят на най-високо ниво.

Очаква се отборът на Антони Здравков да пристигне в морския град на 15-и януари и да остане до края на месеца. За този период е предвидена само една проверка – срещу третодивизионния Созопол.

"Ще има една изненада най-вероятно. В момента водим преговори с отбор от А група, който най-вероятно ще бъде на лагер при нас. Няма да го крия – Левски ще бъде на подготовка в Созопол. В момента договаряме всичко по тяхната подготовка”, разкри Румен Димов.

"Разговорите с Левски се водят на най-високо ниво. В момента се водят преговори и не всичко е уточнено. Когато има яснота, колегите от Левски ще го обявят. Датите, за които става въпрос са 15-30 януари – зимен лагер в Созопол. Това от своя страна показва, доколко водещите отбори в България уважават това, което се прави при нас. Най-радостното е, че може би единствената контролна среща на Левски ще бъде с нас", каза още мениджърът на третодивизионния тим.

Вашият коментар