2015-01-19 13:02:00
Административният директор на Локомотив Пловдив Атанас Узунов обяви, че играчите са дали дума и ще доиграят сезона. Имаше сериозна вероятност по-голяма част от футболистите да се разбягат заради неплатени заплати и тежкото финансово положение на клуба.
"Няма опасение някой да си тръгне. Разговаряли сме с тях и те дадоха уверение, че остават и за пролетта. Няма да се разбягат", категоричен бе бившият международен съдия.
Той добави, че нови футболисти не се очакват и треньорският тандем Христо Колев-Бащата – Петър Пашев ще трябва да се оправя с наличния потенциал.
Относно намирането на нов собственик или спонсор, Узунова разясни:
"На този етап няма развитие по въпроса. Не сме спрели да търсим и разговаряме. Надяваме се през новата седмица нещо да се случи. Но за вариантите не мога да ви кажа, трябва да питате шефовете. Разговаряли сме с Марешки, но поне засега няма да стане нищо. Стои като вариант, но е малко вероятно да се случи", откровен бе административният директор на черно-белите.
