Лудогорец поискал 10 млн. евро за резерва

2015-06-12 16:28:00

Интер ще откаже от привличането на защитника на Лудогорец Георги Терзиев, информира Sport Italia.

Според информацията, която се появи и в Tutto Mercato, разградчани са отвърнали на интереса на Интер с цена 10 милиона евро за 23-годишния бранител, който от зимата насам е твърда резерва в селекцията на Георги Дерменджиев.

Според портала за футболни трансфери transfermarkt.co.uk, цената на бранителя е не повече от 3-4 милиона евро, което явно е ориентирало и миланския гранд при офертата.

Медиите в Италия са категорични, че Интер няма да плати 10 милиона евро за защитника, особено при предпазливата политика на боса Ерик Тохир, който спря гръмките и скъпи трансфери.

Вариант за трансфер на Терзиев е и холандският Фейенорд, но и холандците биха помислили сериозно при подобна цена за младия бранител.

Лудогорец все още не е продал нито един свой играч за близо пет години съществуване на проекта. Преди година същата цена се искаше за Роман Безяк. Разбира се, никой не я плати, играчът се демотивира, срина формата си и преди няколко седмици премина без пари в Риека.

Вашият коментар