Новак в Б група организира турнири за деца

2011-05-30 23:49:00

Лидерът в Югозападната В група Сливнишки герой, който от следващия сезон ще играе в Б група, организира футболни турнири за Деня на детето, съобщава официалният сайт на клуба.

Единият турнир ще бъде в град Сливница и се организира от футболният  клуб  и неговият  председател инж. Асен Георгиев със съдействието на Бисер Тодоров.

Другият турнир е на  малки врати за деца родени през 1998 г.и ще се проведе на 4 юни от 10:00 ч. на спортен комплекс „Спортна София“ в Борисовата градина . Инициативата  е на главния мениджър на Сливнишки герой – Венци Рангелов . Проявата  ще е под патронажа на председателя на общинският съвет на СГО г-н Андрей Иванов  с участието на Търговска верига „ЛИДЛ“ и цирк „Балкански“.

Малките футболисти ще са от школите на Сливнишки герой, Чавдар Етрополе, Левски, ЦСКА, Локомотов София , Славия, Септември и Банкя .

Участие в други спортни игри ще вземат децата на загинали служители на МВР. Най- титулованият и възрастен клоун в света Христо Казанджиев – Кики ще забавлява участниците и публиката. За дамите и любителите на кулинарията Иван Звездев ще демонстрира свои рецепти.

Кулминацията ще бъде под купола на цирк „Балкански“ от 16:00 ч, където ще бъдат обявени имената на призьорите . За доброто настроение на всички ще продължава да се грижи групата от клоуни на цирка.

Вашият коментар