2014-04-30 10:20:00
Капитанът на българския национален отбор по футбол Ивелин Попов ще продължи кариерата си в Кубан Краснодар.
Той не скри, че иска да се развива и евентуален трансфер влиза в плановете му, но в момента няма европейски отбор, който да плати сумата, искана от Кубан.
След двата си гола във вратата на Спартак Москва за победата с 2:0 онзи ден, Ивелин Попов за пореден път влезе в полезрението на част от водещите европейски клубове.
"В момента няма европейски клуб, който да даде за мен исканата сума. Знаете, че руското първенство се развива и се правят доста силни вътрешни трансфери за големи суми", заяви за TV7 Ивелин.
Капитанът на националния ни отбор призна,че следи българското първенство и изрази разочарованието си от някои хора в бившия му отбор Литекс.
"Преди имах доста приятели там, но се разочаровах от някои хора и в момента се чувам само с Пламен Николов и Николай Бодуров. Не им прави чест на някои хора да говорят срещу футболистите, които са били при тях. Не искам да коментирам повече, те си знаят кои са", завърши Попов.
