Този месец козируваме на Сиера Леоне

2014-05-08 17:56:00

Въпреки героичните напъни за вдигане на ютията и еуфорията около последните световни квалификации, математиката, за която знаем, че е точна наука, ни казва горчивата истина – в осмата десятка на света сме!

Този месец запазвам 73-oто си място в световната ранглиста на Международната футболна асоциация (ФИФА). Воденият от Любослав Пенев тим не игра приятелски мачове през изминалите 30 дни, а това важи и за огромна част от другите тимове.

На мястото се крепим с 460 точки. Пред нас, на 71-во място с 14 товече са симпатягите от Сиера Леоне. Заплахата идва от Хаити, които след земетресението преди няколко години, което им срина държавицата и определено не мислят много за футбол, и сега са 77-ми с осем точки по-малко от нас и с прогрес от две места.

ПЪЛНАТА КЛАСАЦИЯ

Вашият коментар