2015-07-18 16:28:00
След като никога в историята си Лудогорец не беше взимал пари за свой играч, това лято "орлите" продадоха цели двама. След трансфера на Кайшара, за който няма категорично обявена цена, днес стана ясно, че Университатя Крайова е платил 100 000 евро за Христо Златински.
30-годишният полузащитник вече е в Румъния и е в отлична форма, така че може да вземе участие още в следващия мач на тима следващата неделя, отбелязва Prosport.ro. Университатя няма победа от началото на сезона в местното първенство, регистрирайки една загуба и едно равенство. Миналия сезон тимът завърши на 5-ото място в Лига 1.
През последните два сезона Златински записа 77 мача за Лудогорец и отбеляза 12 гола. Благоевградчанинът става съотборник на бившия защитник на ЦСКА Апостол Попов.